Zariadenie objektu.

Každá izba má vlastné soc. zar. / je súčasťou izby ,wc,  umývadlo, sprcha/

far.TV, chladnička,WIFI .Na poschodí klimatizácia.

 

izby:    1 x 4       posteľová  s možnosťou prístelky

            2 x 2       posteľové   s možnosťou prístelky

            3 x 3       posteľové  s  možnosťou prístelky

 Max. počet osôb: 20

Spoločná veľká kuchyňa,/max. vybavená/.

kuchyňská linka, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, nádobie , taniere

poháre, príbory elektrický šporák s keramickou platňou, bez rúry .

 


Počasie Štúrovo - Svieti.com

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vašeho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.


Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.


Kontakt

Penzion Rose

Sobieskeho 7 94301 Štúrovo

mobil:+421 907142129


 

 
<div id='widgetweather' style='width:300px; height:220px;position:relative;'><span class="wheatherHide"><a href="https://pocasie.aktuality.sk/sturovo/">Štúrovo</a></span></div><script type='text/javascript'>document.getElementById('widgetweather').innerHTML = '<a href=\'https://pocasie.aktuality.sk/sturovo/\' title=\'Počasie\' id=\'widgetweatherweather\' class=\'widgetweatherweather\' style=\'display:block !important;\'>Počasie Štúrovo</a>';</script><script type='text/javascript' src='https://pocasie.aktuality.sk/pocasie-na-web/weather/sturovo/?w=300&h=220&l=300x220&c=%2300FF27&s=7&o=1'></script><link id='widgetcss' rel='stylesheet' type='text/css' media='all' href='https://s.aimg.sk/weather/css/widget/widget300x220.css?v=5' />